Moja historia

Poznajmy się!

Jestem pasjonatką ludzi i nauczania. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz komunikację w biznesie w Wyższej Szkole Europejskiej.

Jako wieloletni nauczyciel krakowskiego liceum organizowałam wymiany uczniowskie, projekty międzynarodowe, aktorskie i zagraniczne kursy językowe.

Od ponad 15 lat skutecznie uczę języka angielskiego młodzież i dorosłych, stawiając na pierwszym miejscu indywidualne potrzeby, cel oraz możliwości czasowe moich uczniów. Stawiam na pełne zaangażowanie z mojej strony oraz atrakcyjne, nowoczesne i angażujące materiały, co przekłada się na zaangażowanie i postępy moich uczniów. Wierzę, że każdy może nauczyć się języka, z odpowiednim wsparciem i podejściem.

Prowadzę kursy językowe min. dla PKP Intercity, Orlen, Pekabex, Systra, Decathlon, Biogen.

Nieustannie szkolę się z najlepszymi trenerami językowymi i metodykami. Biorę udział w warsztatach i konferencjach, aby cały czas stawać się lepszym i skuteczniejszym lektorem.

Prywatnie jestem mamą dwóch zapalonych piłkarzy. Uwielbiam ludzi, książki, teatr, podróże. Interesuję się modą i wizażem. Najlepsze pomysły dopadają mnie na spacerach. Nie dotrzesz do mnie, zanim nie wypiję przynajmniej jednej kawy 🙂

Joanna Szewczyk

Przeczytaj opinie kursantów​

Rekomendacje

Certyfikaty | Joanna Szewczyk

referencje Joanna Szewczyk