Szukasz kursu języka angielskiego dla siebie i Twoich pracowników?

Chciałbyś w naturalny i bezstresowy sposób rozpoczynać pogawędkę z partnerami biznesowymi, prowadzić spotkania, negocjacje, robić atrakcyjne prezentacje?

Jeśli Ty i Twoi pracownicy stawiacie na szybkie efekty, pracę z autentycznymi, atrakcyjnymi materiałami przy użyciu nowoczesnych technologii i aplikacji, zapraszam do kontaktu przez formularz. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Dlaczego warto postawić na J ENGLISH CENTER?

Właścicielka firmy i lektorka, Joanna Szewczyk, ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu klienta korporacyjnego. Prowadziła zajęcia min. w Arcelor Mittal, Tetley, Orlen, Pekabex, Decathlon, IT CARD, Securitas. Nieustannie odbywa szkolenia i kursy metodyczne oraz wdraża nowoczesne rozwiązania, aby nauka była przyjemna i efektywna.

Program kursów rozpoczynamy od analizy potrzeb firmy i indywidualnych pracowników, testu poziomującego i zajęć zapoznawczych.

Program kursów językowych uzupełniamy materiałami autentycznymi już od najniższych poziomów, co znacznie zwiększa poczucie sukcesu i motywację do dalszej pracy.

Kursy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta – język angielski ogólny, biznesowy, kursy konwersacyjne, dla osób początkujących.

Wierzymy w regularne powtórki (tzw retrieval practice), dlatego każde zajęcia zaczynamy i kończymy zadaniami powtórkowymi – dzięki temu słuchacz wie, czego się nauczył, jak może to wykorzystać i jest zmotywowany do dalszej pracy.

Gramatykę i słownictwo uczymy w kontekście i zawsze przedstawiamy praktyczne zastosowanie.

Zadowolenie i satysfakcja klienta są naszym priorytetem. Dlatego regularnie przeprowadzamy ankiety i rozmowy z naszymi słuchaczami, aby zapewnić najwyższe standardy nauczania.

Motywujemy do samodzielnej nauki i pracy poprzez atrakcyjne zadania domowe w formie materiału video, quizu ze słownictwem, czy bieżących wiadomości ze świata.

Pomożemy w przygotowaniu korespondencji biznesowej, prezentacji, spotkania, rozmowy z partnerem biznesowym.

Nasze kursy znalazły uznanie wśród wielu kursantów, co pokazują opinie na stronie internetowej oraz listy referencyjne.